CryptoBrainn

BNB USDT Trend Analizi

לונג
CryptoBrainn Pro+ מעודכן   
BINANCE:BNBUSDT   Binance Coin / TetherUS
BNB nin geçmişteki destek ve dirençlerini göz önüne alarak Fib ölçümlerine baktığımız zaman, BTC nin buradan aşağı dönerek BNB trendini koparmayacağını varsayarsak, BNB nin şuan yeni yeni yükselme eğilimi göstermeye başlayacağını düşünebilir.z

Geçmişteki grafiklere baktığımızda yükselişlerini istisnasız 60-62 derecelik bir açıyla çizmiş durumda. Yeni trendinde de bu açıyı kullanacağını düşünerek bir simülasyon oluşturduğumuzda şuan 0.618 düzeltmesi yaşadığını düşünebiliriz. Bu düzeltmenin sert olmayacağı grafikte de belli oluyor. Burda sert bir düzeltme yapmaması 1.61 den sonra elliot 3. dalgasında sert bir düzeltme yapacağını düşündürebilir.

375-380 fiyat aralığında küçük bir direnç ile karşılaşabileceğini düşünüyorum. Eğer BTC sert bir dönüş yapmazda BNB yi aşağıya çekmezse , 370-380 fiyat aralığında sert bir düzeltmeyi gerektirmeyecek bir direnç ile karşılaşması mümkün. Ama asıl sert düzeltmesini 3. tepede bekliyorum.

Alçalan kamadan çıkan BNB nin retestinden sonra önümüzdeki günlerde yükselmeye devam edeceğini varsayıyoruz.

NOT: Yatırım tavsiyesi değildir.
עסקה סגורה: היעד הושג

כתב ויתור

המידע והפרסומים אינם אמורים להיות, ואינם מהווים, עצות פיננסיות, השקעות, מסחר או סוגים אחרים של עצות או המלצות שסופקו או מאושרים על ידי TradingView. קרא עוד בתנאים וההגבלות.