Notowania drugiej najpopularniejszej waluty na świecie utrzymują się ponad wsparciem 1700 USD. Inwestorzy nie zareagowali nerwowo na pojawiające się plany uregulowania rynku w USA (według pomysłów niektórych kongresmenów krypto miałyby być jak surowce), czy też ostatnie podbicie nerwowości na giełdach z którymi wykazywały pewną korelację.
Dzisiaj kluczowym punktem programu dla większości rynków finansowych będzie inflacja CPI z USA, która ustawi oczekiwania przed posiedzeniem FED w przyszłym tygodniu. Gdyby jeszcze dzisiaj nasiliła nerwowość na rynkach, to poziom wsparcia na ETH mógłby być zagrożony, inaczej być może zobaczymy nawet próbę podejścia pod linię spadkową trendu przy 1885 USD.
Niniejszy komentarz został przygotowany w Wydziale Analiz Rynkowych Domu Maklerskiego Banku Ochrony Środowiska S.A. z siedzibą w Warszawie, jest publikacją handlową w rozumieniu przepisów Rozporządzenia delegowanego Komisji (UE) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. i nie stanowi rekomendacji inwestycyjnej ani informacji rekomendującej lub sugerującej strategię inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. Została ona sporządzona w celach informacyjnych i nie powinna stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Dom Maklerski BOŚ SA nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszej publikacji. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Domu Maklerskiego BOŚ SA jest zabronione.
70 proc. rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
המידע והפרסומים אינם אמורים להיות, ואינם מהווים, עצות פיננסיות, השקעות, מסחר או סוגים אחרים של עצות או המלצות שסופקו או מאושרים על ידי TradingView. קרא עוד בתנאים וההגבלות.